2018 Sezonun En Gözde Perde Modelleri


Sezonun-Perde-Modelleri

Sezonun gözde perde modelleri neler?

Bayanlar için ev dekorasyonunda perdenin ayrı bir önemi vardır. Perdeler ev içerisindeki mobilyaların güzel görünmesini sağlarken ferah ve huzurlu bir ortamın oluşmasına da yardımcı olurlar. Bu nedenle bayanlar perde seçimine ayrı bir önem verir.

Perde seçerken her oda için ayrı ayır perde seçilir. Oda dekorasyonuna uygun olarak klasik ve spor modellerde perdelerin seçilmesi mümkün. Salonlarda daha çok dantelli, klasik, ağır perdeler tercih edilirken oturma odaları için mobilyalara uygun olan daha spor görünümde perde modelleri tercih edilebilir.

Son yıllarda perdelerde renkli ve desenli modeller ön planda. Geometrik desenler, çiçekli desenler, figürler ve daha aklınıza gelebilecek birçok desen perdelerde kullanılabilir. Bugün sizlere sezonun perde modelleri neler bunlar hakkında bilgi verelim.

Çubuklu Jaluziler

Bu yılın dikkat çeken perde modellerinden birisi çubuklu jaluzi perde modelleri. Organik ve dokuma kumaşlardan üretilen bu perdeler odanın daha aydınlık ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Doğal ve aydınlık bir görünüm elde etmek için bu perdeleri kullanabilirsiniz.

Çizgili Perdeler

Bu sezon mobilyalarda ve dekorasyon ürünlerinde çizgili desenler oldukça fazla kullanılıyor. Mobilyalarınızla uyumlu olan aynı renklerde çizgili desenli perdeleri evinizde kullanarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Mavi-Beyaz Perdeler

Mavi ve beyazın uyumunu ev dekorasyonunda kullanarak odanızda aydınlık ve ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle yaz dekorasyonunda tercih edilen bu renkler perdelerde kullanılarak denizin ve gökyüzünün etkisi odalara yansıtılabilir. Perde desenlerinde geometrik desenler, çiçekler veya farklı modeller kullanılabilir.

Yazının alındığı kaynak: http://www.yasemin.com/dekorasyon/haber/2671178-sezonun-en-gozde-perde-modelleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*