2018 Gelinlik Modelleri


2018-Gelinlik-Modelleri

2018’in en şık gelini siz olun

Bayanların merakla beklediği 2018 trendlerinden birisi de gelinlik modelleri. 2018 New York Moda haftasında ünlü markalar gelinlik tasarımlarını görücüye çıkarı ve 2018 gelinlik trendlerinin neler olacağını belirledi diyebiliriz.

2018 gelinlik modelleri detaylar ile tamamlanan gelinliklerin şık ve gösterişli bir uyum içresinde olmasını sağlamış. Gelinliklerde bu sene abiye trendlerinde gördüğümüz her detay ayrı ayrı kullanılmış. 2018 gelinlik modellerine gelin birlikte göz atalım.

Gelinliklerin olmazsa olmazı dantel detaylara 2018 gelinlik modellerinde sıklıkla yer verilmiş. Daha çok gelinliğin üst kısmında veya duvağında gördüğümüz dantel detaylar bu sezon gelinliğin tamamını kaplıyor.

Birçok ünlü markanın koleksiyonu içerisinde tüy detayların olduğu gelinlikler ön plana çıkıyor. Bu gelinlikler kır düğünleri için oldukça ideal parçalar. Sade ama detayları ile dikkat çeken bu gelinliklerin üzerine üç boyutlu kelebek desenleri de eklenerek gelinlik tamamlanabiliyor.

2018 gelinlik modelleri içerisinde dikkat çeken detaylardan birisi de kat katlı gelinlik modelleri. Düz bir gelinlik üzerine eklenen kat kat detaylar gelinliği hareketlendirmiş. Gelinliğiniz ister düz kesim olsun isterse kabarık kesim olsun bu kat kat modeller gelinliğe bir prenses kıyafeti havası katacaktır.

Pelerinli gelinlik modelleri bu senenin dikkat çeken parçalarından birisi. Hem kış düğünlerinde hem de yaz düğünlerinde bu pelerinli gelinlik modelleri kullanılabilir. Pelerinli gelinlik modellerinde pelerinler sade tüllerden yapıldığı gibi işlemelerden de yapılabilmekte. Düğününüzde duvak yerine uzun yerlere kadar uzanan bir pelerin kullanabilirsiniz.

Yaz düğünlerinde kullanılabilecek en özel gelinliklerden birisi bu şekilde üç boyutlu çiçekler ile hareketlendirilmiş olan gelinlik modelleri. Tüller ile tamamlanan bu gelinlikler peri kızı gibi olmanızı sağlayacak.

İşlemeleri seven, düğününde gösterişli ve ışıltılı olmak isteyen bayanlar mutlaka işlemeli gelinliklere göz atmalılar. Boncuk, kristal ve taşların kullanıldığı bu işlemeler gelinliklere farklı bir hava katıyor.

Son yıllarda bohem tarz oldukça fazla karşımıza çıkıyor. Gelinlik modellerinde de yine dikkat çeken bohem tarzda gelinlikler yapılmış. Daha sade ama şık olmak isteyen gelinler bu tarz bir gelinlik modeli tercih edebilir.

Fiyonklu gelinlik modelleri 2018 gelinlik modelleri içerisinde en çok dikkat çeken modellerden birisi. Tamamen sade bir kumaş üzerine eklenen büyük fiyonklar tüm dikkatlerin gelin üzerinde olmasını sağlıyor.

2018 gelinlik modelleri içresinde farklı olmayı seven her zaman tarzı ile dikkat çeken bayanlara hitap edecek gelinlik modellerinden birisi pantolonlu gelinlikler. Kimi zaman bu gelinlikler tül detaylar ile hareketlendirilmiş kimi zaman ise sade bırakılarak farklı bir hava oluşturulmuş.

kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2531783-2018in-gelinlik-modasi-nedir-2018-yilinin-trend-gelinlik-modelleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*