2016 Kış Tesettür Modası Mont ve Etek Kombinleri2016 kış modasında genel olarak 60, 70 ve 80’lere ait esintilere rastlamak mümkündür. Her giyim parçasında ayrı ayrı kullanılacak detaylarla oluşacak bu geçmişe dönüş modası tesettür modellerinde de karşımıza çıkacaktır.

2016 Kış Tesettür Modası Mont Modelleri

Özellikle 60’lara ait dönemi çağrıştıran kürk montlar veya kürk detaylı montlar 2016 kış aylarında da karşımıza çıkacaktır. Özellikle kürk detayların 2016 kış modasına ait olan montlarda astar olarak uygulanmış haliyle karşılaşmaktayız. Tesettür modasının en önemli parçalarından birini oluşturan pançolarda da karşılaştığımız kürkler, sıcak tutmaya fayda sağladığı gibi şık görüntüye ulaşmayı da kolaylaştıracak gibi gözükmektedir.

2016 Kış Tesettür Modası Etek Modelleri

Kış aylarının en fazla tercih edilen kumaş türlerinden biri olan kaşe kumaşları 2016 kış aylarında sadece kabanlarda ya da mantolarda değil eteklerde de göreceğiz. Özellikle 2016 kış tesettür modasında karşımıza çıkacak olan kaşe kumaşlar birbirinden şık ve rahat etek modelleri ile göz dolduracaktır.

Etek modellerinde karşımıza çıkacak başka bir yenilik ise pliseli eteklerin 2016 kış ayları içerisinde tesettür modellerinde karşımıza çıkacak olmasıdır. Pliseli modeller ile geçmişi çağrıştıran pek çok farklı kombini yapabilmek mümkündür. Özellikle kaşe kumaştan yapılmış etek ceket takımlar, panço montlar ile beraber kombinlendiğinde şık görüntüler ortaya çıkacaktır.

Bunlarla beraber 2016 kış ayları içerisinde tesettür modasında oldukça sık karşımıza çıkacak elbiseler de şimdiden kendine hayran bırakacağa benzemektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*