2016 Kış Sezonu Tesettür Pardösü ve Panço Modelleri


Kislik-panco-modelleri-2016-737x415

Yeni yılın yaklaşması ve takvimin kış aylarına yaklaşması sebebiyle yeni sezon kreasyonları da yavaş yavaş görücüye çıkmaya başlamıştır. Özellikte tesettür modasında oluşan yeni moda akımları kış ayları içinde birbirinden farklı ve ilgi çekici modelleri kreasyonlarında göstermişler ve bu modeller üzerinden oldukça fazla takdir toplamışlardır.

Kış aylarının vazgeçilmez bir giyim parçası olan montlar ve kabanlar tesettür giyimin de önemli bir parçasını oluşturmaktadırlar. Ancak tesettür giyimde genel olarak daha uzun boylu montlar tercih edildiği için bu konuda daha farklı alternatifler yer almaktadır.

Tesettür giyime özel parçalardan oluşan pardösüler ve feracelerle birlikte, onlar için özel olarak üretilen trençkotlar, kaplar ve pançolar 2016 kış aylarında oldukça fazla karşımıza çıkacaktır.


2016 Kış Sezonu Tesettür Pardösü ve Trençkot Modelleri

Genel olarak spor kesimlerin yer aldığı 2016 tesettür modasında trençkot modellerinde ağırlıklı olarak kahverengi, vizon, siyah ve gri tonları tercih edilmiştir. Pardösü modellerinde ise daha çok soft renkler tercih edilmiş, ancak bunlarla beraber siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı desenli modellerde oluşan trendin önemli bir parçası haline gelmiştir.

2016 Kış Sezonu Tesettür Panço Modelleri

Tesettür giyimde sıklıkla karşımıza çıkan pançolar geçtiğimiz sezonlarda daha ince kumaşlardan üretilip daha mevsimlik kullanımlara sahip idi. Ancak yeni sezonla beraber kaşe kumaştan üretilen pançolarda gündeme gelmiş, hatta 2016 kış sezonunun en fazla kullanılan detayların biri olan kürk detaylar da pançolardaki yerini almıştır. Yeni sezon trendleri arasında favori olacağına şimdiden garanti gözüyle bakılan pançolar farklı renklerde ve ağırlıklı olarak ekose desenlerle karşımıza çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Renkli Pantolon Kombinleri başlıklı makalemizde 2016 Renkli Pantolon ve 2016 Renkli Pantolon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*