2016 Kış Modasında Dikkat Çeken Ayakkabı ModelleriŞıklığın vazgeçilmez tamamlayıcılarından olan ayakkabılar, 2016 kış modasının da önemli parçalarından birini oluşturmaktadırlar. Kış modasının sevilen parçalarından olan botlar ve çizmeler, 2016 senesinde de oldukça beğenilecek ve birbirinden iddialı modelleri ile pek çok kimsenin dolabında yerini alacaktır.

2016 Kış Modasında Yer Alan Bot Modelleri

Kadınlar için büyük bir tutku olan ayakkabılar, yeni yılda yer alacak farklı modelleri ile mevcut tutkuyu arttıracak gibi gözükmektedir. Özellikle geçtiğimiz yılların aksine daha topuklu ve daha dikkat çekici modellerin yer alması bu tutkunun ne kadar çok artacağının bir kanıtı gibi gözükmektedir.

2016 kış modasında yer alan bot modellerinde en dikkat çekici modeller kısa topuklu olmalarına rağmen iddialı renklerde üretilmiş modellerdir. Beyaz, sarı, kırmızı gibi ilgiyi arttıran renklerde yer alan bu modeller ayakkabı tutkunlarının şimdiden gözdesi haline gelmiştir.

Bot modellerinde yer alan metal aksesuarlar ise ayakkabı severlerin en beğendiği aksesuarlar olarak vitrinlerde yer almaktadır.

2016 Kış Modasında Yer Alan Çizme Modelleri

Kış aylarının en sevilen ayakkabı türlerinden olan çizmeler 2016 senesinde de şık modelleri ile vitrinlerde ve dolaplarda yerini alacaktır. 2016 kış modasında özellikle bağcıklı çizme modellerinin yer aldığı dikkat çekmekle birlikte bu modellerin yanı sıra desenli ve farklı kumaş türlerine sahip modeller de bulunmaktadır.

Topuklu çizme modelleri dikkat çekiyor gibi görünse de rahatlığından ödün vermek istemeyen bayanlar için düz tabanlı ve oldukça şık çizme modelleri de yer almaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*