2016 Gelin Ayakkabı ModelleriHer sezon değişen bir aksesuarda gelin ayakkabılarıdır. Kadınların ayakkabı tutkusu bambaşka bir düzeyde bunu herkes bilir. Bir de bu ayakkabıyı en özel, en mutlu gününüzde giyecekseniz önemi daha da artacaktır. Klasik topuklu beyaz ya da krem ayakkabıları görmekten sıkılmış olmalısınız. İşte bu yüzden farklı çeşitlerde piyasaya sürülen gelin ayakkabılarına göz gezdirmeli kendinize en uygun olanı seçmelisiniz.

Tasarım Gelin Ayakkabıları

Düğün günü giyeceğiniz ayakkabıların hem rahat hem şık hem de size özel olmasını istemez misiniz?  2016 yılı bu ayakkabılara daha çok ev sahipliği yapacak gibi gözüküyor. Gelinlerin topuklar üzerinde rahatsız bir akşam geçirmektense spor ayakkabılarla yapılmış kendilerine özel bu tasarımları tercih etmeleri kaçınılmaz oluyor. Düz spor ayakkabıların bağcıkları yerine istediğiniz renkte kurdeleler yerleştiriliyor. Üzerine gelin ve damadın isimleri yazılıyor ve mutlaka tarih atılıyor.  Bu ayakkabılar bir harika. Fotoğraf çekimlerinizde ayaklarınızı göstermek için özel bir çaba harcayacaksınız. Rahat ve şık bir gelin olacaksınız. Bir gelin daha ne ister ki?

Renkli Gelin Ayakkabıları

Gelin ayakkabısı beyaz olur dayatmalarından sıkılmış olmalısınız. Farklı ve renkli giyinmeyi seviyorsanız, bembeyaz kıyafetinizi renkli topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Bu sizi yansıtacak bir detay olacaktır.

Pembe, kırmızı hatta mor ayakkabılar gelin buketinizi de aynı tonlarda kullandığınızda kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Seçtiğiniz herhangi bir rengi gelinliğinizle kombinleyebilirsiniz. Bu renklerin hangisi olacağına karar vermekse tamamen sizin zevkinize kalmış bir tercih olacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*