2015 TESETTÜRLÜ GELİNLİK MODELLERİ2015 TESETTÜRLÜ GELİNLİK MODELLERİ

2015 baharında veya yazında düğün planı yapan gelin adayları gelinlik seçimine şimdiden başlayabilirler. Gelinlik dünyasında o kadar şık ve zarif gelinlik modelleri var ki seçim yapmak bir hayli zor.

Son yıllarda genç kızların favori gelinlikleri arasında yer alan tesettürlü gelinlik modelleri ise birbirinden farklı tasarımları ile göz kamaştırıyor.

2015 sezonu için hazırlanan tesettür gelinlik modelleri ise son derece modern tarzda tasarlanmış. Gelinliklerde özellikle taşlı modeller ön plana çıkıyor. Gümüş rengi ve altın rengi taşlarla işlenen ışıltılı gelinliklerin yanında sevimli fiyonk detaylı gelinlikler, zarif dantel gelinlikler, kat kat kabartmalı gelinlikler, inci işlemeli gelinlikler ve sade tül detaylı gelinlikler yer alıyor. Bu güzel gelinlik modellerini bütün gelinlik markalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Tabi tesettürlü gelinliklerde ilk göze çarpan türban oluyor. Gelinlik kadar türbanında şık olması çok önemlidir. Bunun için gelinlik ile uyum içinde olan bir türban tercihi yapmak doğru bir seçim olacaktır. Türbanı ile beraber bir bütünlük oluşturan gelinlik modelleri ise gelin adaylarının ilk tercihi olmaktadır.

Tesettür giyimin önde gelen markaları tesettür gelinlik modellerinde seçenekleri arttırarak 2015 yılında düğün yapacak gelin adayları için geniş bir gelinlik yelpazesi sunuyorlar. Gelin adayları da bu geniş tesettür gelinlik yelpazesi içerisinden istedikleri modeli kolaylıkla seçebilecekler. İşte 2015 yılının en moda tesettürlü gelinlik modelleri;

gelinlik animasyon

2015 TESETTÜRLÜ GELİNLİK MODELLERİ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*