2015 İlkbahar-Yaz Ofis Modası2015 İlkbahar-Yaz Ofis Modası

Moda, hayatın her alanında olduğu gibi iş hayatında da kendini gösteren ve özellikle kadınlar için ofis hayatında da belirleyici olan bir kriter. Her sezon ofis modasında ortaya çıkan yeni parçalar ve hiçbir sezon değişmeyen klasikler var.  2015 İlkbahar-Yaz ofis modasında öne çıkanlardan bazıları:

– Kalem Etekler: Elbette her sezonun ve her dolabın vazgeçilmezleri arasında yer alan kalem etekler bu sezon da ofis modasının klasikleri arasında baş köşede. Ancak minik bir eklemeyle… Bu sezon kalem eteklerde pastel renkler hakim. Eğer siz de siyah kalem tutkunlarındansanı, dolabınızı biraz daha renklendirmenin ve özellikle pastel tonlarda kalem eteklere yer açmanın zamanı geldi demektir.

– Pileli Etekler: Son derece romantik bir havaya sahip olan pileli etekler de 2015 İlkbahar-Yaz ofis modasında en çok karşımıza çıkan parçalardan biri. Özellikle diz üstü boyunu sıklıkla görecek olsak da midi ve maksi boylarda da pileli eteklere alışsanız iyi edersiniz. Ama yine de ciddi bir ofiste çalışıyor, pek de eğlenceli bir iş yapmıyorsanız, pileli etekte tercihinizi midi boyda kullanmanızda fayda var.

– Blazer Yelek: Bu sezonun şüphesiz en çok öne çıkan parçalarından biri blazer yelekler oldu. Hem rüzgarlı ilkbahar günlerinden korunmamızı hem de son derece trendy bir hava yakalamamızı sağlayan blazer yeleklerden farklı boy ve renklerde edinmekte fayda var. Özellikle skinny jeanslerle kombinlenen kumaş ya da süet blazer ceketler ofiste de tamamlayıcınız olabilir.Eğer jean giyemeyeceğiniz bir çalışma ortamınız varsa, blazer yelekler eteklerle de çok şık bir kombin oluşturabilir.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*