2015 İlkbahar Modası 3 Ofis Kombini2015 ilkbahar modası içinizi ısıtacak renkler ve birbirinden şık desenler sunuyor. İlkbahar modasına gerek gardolabınızdakilerle gerekse uygun fiyatlı bir ilkbahar – yaz alışverişiyle ayak uydurabilirsiniz. Puantiyelerden Kore kültürüne, Denimden 70’lerin bohem şıklığına kadar birçok stil bu sezon vitrinlerde yer alacak.

Süet Şıklığı

Bu sezonun moda kumaşlarından biri de süet. 2015 ilkbahar modasının esintilerini ofiste yansıtmak istiyorsanız süet etek tercih edebilirsiniz. Özellikle bohem şıklık için süet etekler oldukça şık duracaktır. Eğer giyim kurallarının esnek olduğu, sadece kumaş pantolon ve gömlek kullanmanız gerekmeyen bir ofiste çalışıyorsanız bu sezon bir kere olsun süeti tercih edin. Kloş süet eteğin beline hasır görünümlü bir kemer takın. 70’ler stiline göre kombin oluşturuyorsanız, annenizin eski bir kemerini kullanabilirsiniz. Beyaz salaş bir bluzu eteğin içine koyarak kullanın. Ve bu sezonun moda trendlerinden olan kot ceketle kombini tamamlayın. Ayakkabı olarak kalın topukluları veya rahat edeceğiniz şık bir spor ayakkabı giyebilirsiniz.

 Eteksiz Çıkmam Diyenlere

Ofis ortamında etek giymekten hoşlanıyor veya ofis giyim kurallarınız sadece eteğe izin veriyorsa kalem etekle sınırlı kalmayın. Bu sezon her yerde karşınıza çıkacak olan A kesim etekleri ofiste kullanabilirsiniz. Beyaz bir gömlek ve soft renklerdeki A kesim etek ofis için en uygun kombin olacaktır. Bu sezonda sıklıkla kullanılan şifon gömlekleri tercih edebilirsiniz. Platform topuklu ayakkabı ve şık el çantaları ile kombini tamamlayabilirsiniz. Büyük, spor çanta kullanmaktan kaçının. Bu tür çantalar A kesim ile birlikte kalabalık bir görünüme yol açabilir.

Puantiye, Zebra ve Çizgiler

Bu sezon desenlerde modeller kadar göze çarpıyor. Uzun görünmek ve trendlere ayak uydurmak istiyorsanız uzun çizgili bir pantolon edinin. Bu pantolonları ofiste siyah bir bluz ve beyaz ceket ile kombin edebilirsiniz. Çizgilerden hoşlanmayanlar puantiye veya geometrik şekiller kullanabilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*