Gelinlik TrendleriGelinlik Trendleri

Gelinlik dünyasında 2015 gelinlik trendleri çoktan görücüye çıktı.

Bu sezonun trend gelinlikleri arasında her sezon olduğu gibi taşlı ve dantelli gelinlik modelleri yer alıyor. Bu modellerden başka vintage görünümlü gelinlikler, kısa boy gelinlikler ve V yaka gelinlikler 2015’in trend gelinlikleri arasında yerini alıyor.

Gelin adaylarının asla vazgeçemediği dantel gelinlikler uzun kollu, balık kesim, A kesim, dar kesim ve kabarık tasarımları ile ön plana çıkıyor. Prenses model olarak bilinen kabarık gelinlikler ise derin V yaka ve omuzdan düşük yakalı modelleri ile bu yılın trend gelinliklerinden oluyor. Işıltıyı seven gelin adayları için taşlı gelinlik modelleri en modern tasarımları ile karşımıza çıkıyor. En çok sade gelinlik modellerinde kullanılan ışıltılı taşlar sade gelinliklere ışıltıları ile hareket katıyor.

Geçtiğimiz yıllarda gelinlik dünyasında yıldızı parlayan vintage gelinlikler bu sezonda liderliğini koruyor. Bu sezonda görücüye çıkan gelinlikler arasında vintage gelinlikler bütün zarif görünümleri ile gelin adaylarını büyülüyor.  Gelinlik dünyasında çok fazla görmeye alışkın olmadığımız kısa boy gelinlikler artık düğünlerde kendini göstermeye hazırlanıyor. Hem taşlı hem de dantelli modellerden tasarlanan kısa gelinlikler artık bundan sonra cesur gelin adaylarının tercihi olabilir.

Rahatlık ve sadeliği ön planda tutup gösterişten hoşlanmayan gelin adayları için baştan aşağı tamamen dantel veya tül ile sadeleştirilmiş şifon kumaştan tasarlanan gelinlik modellerini bisiklet yaka, düşük omuz ve straplez tarzları ile gelinlik mağazalarında bulabiliriniz. 2015 yazında düğün yapacak olan gelin adayları için birbirinden şık gelinlikler en moda tasarımları ile gelinlik mağazalarında müşterilerini bekliyor. Gelin adaylarına düşen tek şey ise kendine uygun ve yakışan bir gelinlik modelini satın almak ve bu şık gelinliğin tadını çıkarmak kalıyor.

gelinlik animasyon

 Gelinlik Trendleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*