GELİNLİK MODELLERİGELİNLİK MODELLERİ

Artık yaz denilince akla sadece deniz ve tatil gelmiyor düğünler de yazın bir parçası haline geldi. Her yaz mevsimi yaklaştığında gelin adaylarının en büyük arayışı şüphesiz gelinlikler oluyor.  Her genç kız hayali prensesler gibi bir gelin olmak. Gelinlik seçimi aslında bakıldığında kolay gibi görünse de hiç de kolay değildir. Çünkü gelinlik dünyasına her geçen gün yenilikler ekleniyor. Bu ise genç kızların tercihini zorluyor. Bu sezon yer alan tasarımlarda Fransız güpürlü gelinlikler, kristal taşlı ve işlemeli gelinlikler, sırt dekolteli gelinlikler ve kısa gelinlikler yer alıyor. Prenses etek gelinlikler ise genç kızların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Son yıllarda modasını hiç kaybetmeyen prenses etekli gelinlikler adından da anlaşılacağı gibi adeta bir prenses havası veriyor.

Tesettürlü gelinlik modelleri ise en zarif tasarımlar arasında yer alıyor. Her yıl farklı tasarımlar ile karşımıza çıkan tesettürlü gelinlik modelleri 2014 sezonunda da yeni tasarımları ile göz kamaştırıyor. Tesettürlü gelinlik modelleri türban ile bir bütünlük sağlayarak hem şık hem de zarif bir görüntü sunuyor.

Üst kısmı dar alt kışı A formunda açılan gelinlik modelleri ise hiçbir zaman vazgeçemeyeceğimiz tasarımlar arasında yer alıyor. Klasik gelinlik diye adlandırdığımız bu tarz gelinlikler sade gelinlik isteyen genç kızlar ideal bir seçim olacaktır.

2014 gelinlik modelleri arasında yer alan bizim görmeye alışkın olmadığımız tasarımlardan. Farklı bir moda olsa da bu kısa gelinlikler de diğer modeller kadar ilgi görüyor.

Gelinlik denilince hepimizin aklına gelen beyazdır. Bu sene de gelinlik tasarımlarında beyaz vazgeçilmez bir renk olarak görülse de podyumlarda beyazın dışında ekru, pudra ve beyaz gelinlik üzerine siyah kuşak detayı olan tasarımları da görüyoruz. En moda gelinlik tasarımlarını aşağıdaki görsellerden seçebilirsiniz.

gelinlik animasyon

 

GELİNLİK MODELLERİ

1 Comment on GELİNLİK MODELLERİ

  1. Sitenizi hep takip ediyorum.Sizden feyz alarak bir moda blogu hazırladım.Moda dünyasındaki gelinlik modellerini blogum da paylaşıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*