Askılı Badi Modelleri


2014 Askılı Badi Modelleri

Askılı badi modelleri,

Özellikle yaz aylarının gelmesi ve bunaltıcı sıcakların başlaması ile birlikte bayanların en büyük tercihlerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı. Kısa zaman içerisinde yaşanan gelişmeler, çok önemli sonuçları beraberinde getirdiği gibi tasarım kalitesi açısından da bayanlara iyi seçenekler sunulabilmesi safhasında önemli etkiler teşkil etti. Zamanımızda geçtiğimiz senelere kıyasla çok daha farklı giyim türleri ortaya çıkmış ve günlük yaşam için giyilebilecek askılı tarzda badi tasarımları da ortaya çıkarılmıştır. Nitekim bu modeller, tabi ki yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından sizleri koruyacak nitelik taşıyor ve bu vesile ile sizlerin de en büyük tercihlerinden birisi olma yolunda da önemli sonuçlar sunuyor diyebilme şansına sahibiz.

Badi modelleri ince ve rahat yapısı ile her zaman için dikkatleri çeken modellerden birisi olarak dikkatleri çeker. İnce yapısı tabi ki transparan olmadığı sürece herhangi bir extreme görüntü ortaya çıkarmadığı için bayanların da en önemli tercihlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Günümüz modacıları, yeni badi modelleri üzerinde çalışırken artık sade renklerden ziyade farklı desenleri de bu modeller üzerinde kullanarak çok daha görsel sonuçlar elde edebilme hedefi içerisindedirler. Nitekim ülkemiz, badi tarzını en çok kullanan ülkelerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Yaz aylarında olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak da her zaman için dikkatleri çekmeye de devam edecek diyebilme şansına sahibiz.

Siz değerli okuyucularımızı bu anlamda fikir sahibi yapabilmek adına kollarımızı sıvadık. Online ortamda en görsel ve güncel modelleri görsel olarak sizler adına derledik ve aşağıda galeri şeklinde sizlere sunmak istedik. Aşağıdaki görselleri inceleyerek en güncel askılı badi modellerini de rahatlıkla inceleyebilme fırsatına erişmiş olacaksınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*