2014-2015 trend sık ve sade salon perde modelleri2014-2015 trend sık ve sade salon perde modelleri

Perdeler özenerek aldığımız mobilyalara halılara kombinlediğimiz ürünlerden çıktı artık. Perdeler ayrıca düşündüğümüz hatta halımızı mobilyalarımızı onlara uydurduğumuz eşyalarımız oldu. Perdeler odamızın yada salonumuzun en çok göz önünde duran yerlerimiz dedir.  Komşularımız geldiğin de komşularımızın gözü perdelerde bizim gözümüz komşularının gözündedir. İçimizden sorarız acaba beğendiler mi? Eğer çok güzel ve şıklar ise hemen söyleyiverirler ve bizim koltuklarımız kabarır. Peki perde alırken nelere dikkat etmeliyiz.

Perdeleri seçerken odanın yada salonun büyüklüğü tavanın yüksekliği peteklerin arkasın damı kalacak yoksa üst sınırı yeterlimi çok kullanılacak mı pencereleri ne kadar sıklıkla açtığımız yaşadığımız yerin çok toz alıp almaması üst katlar yada giriş katında mı oturuyoruz  çocuğumuzun yada çocuklarımızın yaşı pencere boyu evimizin manzarası gibi saymakla bitiremeyeceğimiz bir etkeni göz önünde bulundurmalıyız. Yoksa her gün beğenmediğimiz o perdelere bakmak zorun da kalırız.

Yukarıda saydığımız ve de sayamadığımız etkenleri göze aldığımızda siz siz olun aşağıda yazacaklarımıza dikkat edin.

1- Perdelerin renkleri kesinlikle ruh açıcı içinizi ferahlatıcı olsun. Yoksa sizi farkında olmadan depresyona sokabilir.

2- Perdeleriniz yıkanabilir ve yıkandıktan sonra ütülemesi kolay olsun yoksa perdeleri yıkamak gözünüzde büyüyebilir

3-Soğuk bir yerde yaşıyorsanız kesinlikle perdeleriniz kalorifer peteklerinizin önünü kapatmasın yoksa ısınmak için yüksek faturaları gözden çıkarmanız gerekebilir.

4- Manzaranız güzelse ve komşular evinizin içini göremiyorsa hafif, sade ve püfür püfür olan güneşlikleri tercih ediniz.

5- Çocuğunuz küçükse ve ayrıca evde evcil hayvanınız varsa perdelere o kadar çok para vermeyin nasıl olsa yenisini tekrar alacaksınız.

6- Eviniz kiralıksa ve tekrar başka eve taşınma durumunuz varsa yada çok sık tayininiz çıkıp yer değiştiriyorsanız standart ölçülerde perde almaya özen gösteriniz yoksa perdenize göre kiralık ev ararsınız.

Bayanvizyon ekibi olarak dikkat edilmesi gereken unsurları yazmaya çalıştık sizlerinde bizlere iletebileceğiniz fikirleriniz var sa bu listeye ekleyip perde seçimi yapmak isteyenlere beraber yardımcı olalım. iletişim bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

 

Şimdi sizlere  2014-2015 trend sık ve sade salon perde modelleri  için derlememizi sunuyoruz.

Perde modelleri

 

perde-kategori

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*