2013 Taşlı Boncuklu Dekolte Nişanlık Modelleri2013-2014 Nişan kıyafetleri istediğiniz şıklıkta ve her zevke uygun tasarımlar.Nişan çiftlerin bir davette evleneceklerini tüm davetlilere ilan etmesidir.
Çifitler sade ya da düğün kadar şatafatlı bir davet tercih edebilirler. Ama her halukarda kadın ve erkeğin kıyafeti o geceye özgüdür. Gelin adayları nişan törenlerinde abiye giymeyi tercih ederken erkekler de takım elbise giyer. Kıyafete özgü takılar,makyaj ve saç tasarımı ise göz ardı edilmemesi gereken noktalardır.

Bir nevi, evliliğin ön protokolü olarak görülen nişan törenleri, evliliğe giden yolda çok önemli bir kilometre taşı olarak görülen, anlamlı günlerden biridir. Kutlama yapılacağı için, yine davetliler huzurunda gerçekleşen bu özel günde, yine en çok dikkati üzerine çeken, alımlı kıyafeti ile gelin adayı olan bayanlar çekmektedir. Yüzüklerin, görkemli bir tören ile takıldığı ve insanların eğlendikleri bu özel günde, tören öncesi yapılan hazırlıklarda, en önemli olan ve fazla dikkat isteyen unsur, nişan kıyafetleri tercihinin en iyi şekilde yapılmasıdır. Çok alımlı ve güzel çeşitleri ile bayanların güzelliğine güzellik katan bu özel kıyafetler, başta damat olmak üzere, tüm davetlilerin beğenisini kazanacağı kıyafetlerden oluşmaktadır. Giyim sektörü, çok geniş çaplı bir sektör olduğu için, insanlar için gereklilik arz eden kıyafetler üzerinde çok detaylı bir duruş sergilemiş ve özel gün kıyafet tasarımına, gerekli hassasiyetleri göstermiştir. Bu alanda rekabet içinde olan üretici firmaların, zaten kendi bünyelerinde yetenekli tasarımcıları olup, nişan kıyafetleri konusunda gelişimci çalışmaları, olanca hızı ile devam etmektedir.

Nişan kıyafetlerinde renk seçimi

Oldukça canlı ve hareketli bir sektör olan giyim sektöründe, ayrı bir öneme sahip olan nişan kıyafetleri, üzerinde inceleme ve araştırma yapılması gereken bir konudur. Oldukça fazla çeşitten oluşan bu kıyafetlerde, ilk olarak kabarık nişan kıyafetleri, inceleme altına alınabilir. Üst kısmı klasik olan bu modelde, adından da anlaşılacağı üzere oldukça kabarık olan etek kısmı, bu kıyafeti tercih eden gelin adaylarının, bir prenses görüntüsü elde etmesine yardımcı olmuştur. Uzun kıyafet tercihi içinde yer alan bu kıyafet, aslında son derece rahat olup, asil bir duruş sergilemesinde gelin adaylarına yardımcı olan bir kıyafet olarak göze çarpmaktadır. Yaşam tarzını ve dünya görüşünü giymeyi tercih ettiği kıyafete yansıtan insanlar ise inanç değerlerini ön planda tutarak, tesettür nişan kıyafetleri arasından tercih yaparken, bu kıyafet modelinde de inanılmaz bir çeşit zenginliği ile karşılaşmaktadırlar. Ayrıca kuaförlerin, saç yapar gibi başörtüsüne verdikleri güzel şekiller, bu kıyafetin önemli bir tamamlayıcı aksesuarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz seçimlerde, genellikle etek kısımları kabarık olan modeller tercih edilirken, bunda hem rahatlı hem de şık bir duruş hedeflenerek yapılan seçim etkili olmuştur. Nasıl ki tesettür kıyafeti seçen insanlar, diledikleri gibi nişan kıyafetleri tercih ederek giyebiliyorlar ise kısa nişan kıyafetleri de insanlar tarafından tercih edilip, beğenilerek giyilmektedir. Bu tür kıyafetlerde, etek boyları farklı ölçüde olabilirken, diz hizasında olan etek boyu, bazen daha da yukarı çıkarak, mini bir model oluşumuna imkân tanıyabilmektedir. Fiziğine güvenen ve hatlarını sergilemekten korkmayan hanımlar için, bir diğer cüretkâr nişan kıyafetleri arasında balık model nişan kıyafetleri yer almaktadır. Bu kıyafet içinde adeta bir denizkızı zarafetine bürünen gelin adayları, törenin en göz kamaştırıcı güzelliğini taşıyarak, bütün dikkatleri üzerine çekmeyi kolaylıkla başarabilmektedirler.

nişanlık modellerinde dekolte olması

Bu tür anlamlı ve özel günler için kıyafet tercihi yapılırken, kıyafetin türü ve modeli kadar, bu kıyafette yapılan renk tercihi de çok büyük önem taşımaktadır. Örneğin, pek çok yerde kırmızı nişan kıyafetleri, gereklilik arz eden bir tercih olarak karşımıza çıkabilmektedir. Kırmızının değişik tonlarında olabilen b u özel kıyafetler, her türlü modeli kapsayan bir seçim imkânın, bu mutlu gününü doyasıya yaşamak isteyen gelin adaylarına sunulmuştur. Özel günlerin özel kıyafetleri, her zaman olayın emniyetini insanlara anlatan düzeyde olurken, insanların bu günler için yaptıkları kıyafet tercihleri, günün önemine yapılan bir vurgu olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen her mağaza da bulabileceğiniz bu kıyafetlerin, bir gün sizin de nişan töreninizde giyileceğini unutmamalısınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*