Küçük banyo dekorasyonu2013 yılındaki en iyi banyo dekorasyonları yabancı bir sitede oylama ile belli oldu. Burada sizlere bu makalemizde çok tutulan banyo dekorasyonlarını paylaşacağız ve nasıl bir dekorasyon yapılması gerektiği hakkında sizleri bilgilendireceğiz.İlk olarak bir eve baktığımızda en az göze çarpan kısım banyodur. Çünkü yakın misafirleriniz hariç diğer misafirleriniz banyoya pek uğramamaktadırlar. Bunun bir çok sebebi alabilmektedir. Fakat en önemli sebebi ayıp kaçmasından kaynaklanıyor olabilir. Geçmişte insanlar banyoya pek bir önem vermezler. O yüzden dekorasyon konusunda da bir evin en zayıf halkası banyolar olmaktadır.

Ancak yıllar geçtikçe artık insanlar yavaş yavaş modernleşmeye başladığı için banyo dekorasyonuna yavaş yavaş önem vermeye başlamışlardır.sizlere 2013 yılı için uygulayabileceğiniz bir kaç küçük banyo dekorasyonu sunmak istiyoruz. Bu yazımızda sizlere sadece küçük banyolar için dekorasyonlarını paylaşacağız.

Resim sırasıyla ( yan – yana ) açıklamalarını da bu kısıma yapacağız.

1. resimdeki küçük banyo dekorasyonu : Buraya baktığımızda genel olarak tablolarla süslenmeye çalışılmış bu küçük banyoda aynı zamanda bir küvet var ve banyonun bir kısmı sadece o şekilde süslenmiş durumda. Resimde gözükmeyen yerinde ise lavabo ve klozet tipinde tuvalet bulunmaktadır. Kapı girişi olduğu için ilk olarak küvet bölgesine dıştan görüntü olarak farklı güzellik katan bu kişi 2013 yılında küçük banyo dekorasyonları arasında dereceye girmeyi başarmıştır.

2. resimdeki küçük banyo dekorasyonu :  Buraya baktığımızda ise beyaz banyo motifleri daha fazla kullanmış bu kişi ise dekorasyonunu duvar boyasına ağırlık vererek yapmış diyebiliriz. Alçılı çift katmandan oluşan ve iki renk kullanılan bu banyoda beyaz banyo ürünleriyle birleşince sade ve hoş bir görüntü oluşturmuş ve banyoya ayrı bir ferahlı kazandırmış, yine küçük bir tabloyla da bir oluşum katılan bu dekorasyonda sade dekorasyon sevenler için güzel bir örnek diyebiliriz.

3. resimdeki küçük banyo dekorasyonu : Bu banyo dekorasyonunda ise 2 farklı rengin kullanıldığı duvar alanında tablolar ve antik masa ile saksı dekore edilmiş ve ortaya ferah ve güzel bir görüntü çıkmıştır. Özellikle katlamalı perde ile bu iş çok daha da güzelleşmiş ve görüntünün güzelliği iyice artmıştır.

4. resimdeki küçük banyo dekorasyonu : Bu banyo dekorasyonunda da aynalı banyo diye tasvir edilen ve özellikle yurt dışındaki banyolarda görmeye alışık olduğumuz dekorasyonda iki farklı ayna kullanılarak duvarlarda ayna rengi parlak bir boyayla dekore edilmiştir . Banyo eşyaları da beyaz olunca ortaya yine ferah ve sade bir görüntü çıkmıştır.

1 Comment on Küçük banyo dekorasyonu

  1. Gerçekten çok hoş banyo dekorasyonu. Çok fazla beğendim çok hoşuma gittiler. Küçük banyolar için tam olması gerektiği gibi dekore edilmiş. Teşekkürler paylaşımınız için.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*