Siyah Noktalara Güle Güle Deme ZamanıCildimiz hepimiz için değerlidir. Hassas ve duyarlı olan, bizi dış etkenlerden korurken sivilce ve siyah noktalara hatta aknelere maruz kalan cildimize özen göstermezsek isyan edebilir. bize geri dönüşü de işte bu görmekten hiç hoşlanmadığımız kötü görüntülü sivilceler olabilir.

Kurtuluş Gözümüzün Önünde

Cilt bakım ürünlerine, büyük miktarlarda paralar ödeyip istediğimiz sonucu alana kadar küçük çaplı bir servet ödemek durumunda kalabiliyoruz. İşte bu duruma düşmemek için çıkış kapısı aslında herkesin mutfağında bulunan bir kaç küçük gizli kahraman. Biliyorsunuz ki zeytinyağı anne sütüne eşdeğer görülen mucizevî bir besin kaynağı. Doğanın bize bağışladığı bu güzel ürünü cildimizle de paylaşmalıyız. Fakat doğrudan cilde sürmeden önce yüzünü iyice temizlemeniz gerekecek. Cilt temizliği için kullanılacak olan ürün de geçmişten günümüze gelenekselleşmiş lezzetimiz Türk kahvelerimiz.

Geleneksel Güzellik

Güzellik için; saçlarımızı topluyoruz ve kahvaltı sonrası yüzümüzü su ile yıkayıp nemlendirmiş oluyoruz. Ayaklarımızı uzatıp Türk kahvemizi bir güzel içip huzurun verdiği enerjiyi de cildimize aksettiriyoruz. Peki, biz kadınların fallar baktığı vazgeçemediği telveyi dökecek miyiz? Tabi ki hayır. telveyle yüzümüze küçük hareketlerle masaj yapar gibi peeling yapıyor ve bekliyoruz. Peeling yaptıktan sonra pamuk yardımıyla zeytinyağı ile temizliyoruz kahve telvemizi ve ılık bir duş alıyoruz. Aynaya baktığınızda inanamayacaksınız gergin ve temizlenmiş cilt ile karşılaşacaksınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*