Siyah Ferace ModelleriSiyah kadının vazgeçilmezidir. Gecenin rengidir tüm kusurları kapatır. Kadınlar vücutlarındaki kusurlara fazlalıklara hangi yaşta olursa olsunlar dikkat ederler. Tüm renklerin arasından  seçtiğimiz  renk her zaman siyah olabiliyor hatta bazen.

Siyahın Asaleti

Siyah vazgeçilmezdir çünkü  bazen  fazla kilolarımızı bazen ise görünmesini istemediğimiz kusurlarımızı kapatır siyah. Renklerin en güzellerindendir. Birde İslami açıdan bakılırsa tamamen kapanıp çarşafla mahremiyetin güzelliğini herkes yaşayabilir fakat günümüzde çalışan kadınların modanın toplumun bakış açısına göre bakılırsa feracelerin kullanım alanı daha fazla yer edinilmeye başladı. Feraceler kara çarşafa bürünülmek gibi değilde daha modern ve daha iyi görünmenizi sağlamakta. Duruşunuzu, güzelliğinizi bazen ise güçlü hislerinizi ifade eder giyindiğiniz her parça. Değişik elbiseler ile hatta deri detaylarla siyahın gücüne güç katabilir ışıltılarla küçük broşlarla simsiyah görüntünüzün altındaki zarif ve şık kadını ortaya çıkarabilirsiniz.

Ölçülü Mütevazı Duruş

Modeli şekli detayları tamamen sizin zevkiniz belirler fakat soft renkli eşarplarla kombinlendiğinde siyahın ölçülü yanını mütevazı yanını da gösterebilirsiniz. Risk almak istemiyorsak ana renkleri kullanmalıyız ve ara renklerle onu şekillendirmeliyiz siyahın yakışmadığı bir beden kullanılmayacak ten rengi yoktur. Siyah bazen matemi ifade edebilir fakat feraceleri göz önünde tuttuğumuzda kadının bedenindeki asaleti mahremiyeti ve duygusal sakınmayı gösterir. Tartışılmaz en çok tercih edilen renktir. Temiz derli toplu gösterir iş ortamında ya da günlük hayatınızda şık bir toplantıda hatta kot bir eteğin üzerine bile siyah bir ferace giyip detaylarını değiştirdiğinizde girdiğiniz ortama uygun hale geleceğini göreceksiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*