Genç Kız Ferace Modelleriİslam’a uygun giyinmenin bazı kuralları vardır. Genç kızların da bu kurallara uygun giyinmeye özellikle dikkat ettiklerini biliyoruz. Günümüze uygun çalışan okuyan ya da günlük hayatında tesettürlü olan genç kızların kendilerine daha çok dikkat ettiklerini görüyoruz.

Zarif Genç Hanımlar

Giyindikleri her kıyafeti uyum içerisinde taşımaya çalıştıklarını gözlemlemekte hiç zorlanmıyoruz. Çünkü kendisine özen gösteren insan toplumda daha rahat kendini ifade eder. Fakat ferace seçimlerini yaparken genç kızların daha dikkatli olması gerekir. Çünkü yanlış tercih edilmiş bir model olduğundan daha büyük gösterebilir daha kadınsı bir görüntüye ulaşmanızı sağlayabilir. Dikkat edilmesi gereken noktaları bilmek işinizi kolaylaştırabilir. Bunlar özellikle renk seçimi yaparken dikkatli olunması gerektiğini bilmenizle başlamalıdır. Genç kızlarda tabi ki koyu renkler giyebilir fakat koyu renkli klasik model tercih edilmiş ise daha açık tonlarda tercih edilmiş bir başörtüsü seçilmelidir. Genç kızlar yaşlarına uygun daha açık renkler de giyindiklerinde cıvıl cıvıl gençliğin ruhunu yansıtabilir.

Özenli Rahatlık

Genç kızların daha spor tercihler yapmaları ise hareketlerini kısıtlamayacak daha rahat hareket edebilecek her ortamda kendilerini ifade etmekte güçlük çekmeyeceklerdir. Ferace dış giyimde önemli bir yer tutmakta olup tercihlerinizi yaparken en önemlisi içindeki rahatlık hissiniz. Kendini daha soft renklerle tamamlayan renkli küçük parçalarla ise enerjisini gösteren tercihler size çok iyi gelecek. Büyük çantalar spor ayakkabılar ve bol rahat kesimli dökümlü kapüşonlu feraceler günlük kombinleriniz arasında yer almaya başlamalı.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*